Video Downloader 2021

1.0

All Video Downloader - HD Downloader przeznaczony głównie do bezpłatnego i szybkiego pobierania filmów w jakości HD z Facebooka i Instagrama oraz z innych serwisów społecznościowych. Wszystkie aplikacje do pobierania wideo obsługują wiele serwisów społecznościowych, aby pobierać z nich filmy, a aplikacja do pobierania filmów społecznościowych obsługuje wiele filmów w jakości, która jest dobra dla użytkownika do zapisywania danych. W tej aplikacji wprowadzono unikalne i nowe funkcje. Wszystkie aplikacje do pobierania wideo hd zapewniają cztery typy programów do pobierania wideo.
Download APK
0/5 No votes
Developer
Unity Media Developer
Version
1.0
Updated
October 27, 2020
Requirements
5.0 and up
Size
12M
Get it on
Google Play

Report this app

Description

All Video Downloader – HD Downloader przeznaczony głównie do bezpłatnego i szybkiego pobierania filmów w jakości HD z Facebooka i Instagrama oraz z innych serwisów społecznościowych. Wszystkie aplikacje do pobierania wideo obsługują wiele serwisów społecznościowych, aby pobierać z nich filmy, a aplikacja do pobierania filmów społecznościowych obsługuje wiele filmów w jakości, która jest dobra dla użytkownika do zapisywania danych. W tej aplikacji wprowadzono unikalne i nowe funkcje. Wszystkie aplikacje do pobierania wideo hd zapewniają cztery typy programów do pobierania wideo.

Ciesz się najlepszym doświadczeniem programu Video Downloader, aby pobierać teledyski i łatwo pobierać filmy jednym kliknięciem bezpośrednio z Internetu na urządzenie inteligentne za pomocą najlepszego programu do pobierania wszystkich filmów 2021.

Wszystkie programy do pobierania wideo 2021 automatycznie wykrywają filmy i stan, możesz je pobrać jednym kliknięciem. Skorzystaj z bezpłatnego programu do pobierania wideo HD, aby najpierw wyświetlić podgląd wideo, szybko pobrać i odtwarzać w trybie offline.

Cechy:
* Szybki i darmowy program do pobierania wszystkich filmów
* Pobierz film ze statusem na Instagram / Facebook / Twitter / Whatsapp /
* Pobierz wideo bez ograniczeń
* Przeglądaj filmy za pomocą wbudowanej przeglądarki
* Automatyczne wykrywanie filmów i łatwe pobieranie
* W pełni funkcjonalny menedżer pobierania wstrzymywanie, wznawianie i usuwanie pobierania
* Pobieranie kilku plików jednocześnie
* Pobieranie filmów w tle
* Obsługiwana karta SD
* Wznawianie nieudanego pobierania
* Duża prędkość pobierania dzięki wideo
HD * Pobieranie wideo HD
* Pobieranie filmów, muzyki i zdjęć

Wymagane pozwolenie:
– Do pobierania filmów z Internetu wymagane jest pozwolenie na dostęp do sieci.
– Wymagane jest pozwolenie na przechowywanie, aby zapisać pobrane filmy na karcie SD.

Uwaga:
* Użyj tej aplikacji do pobierania wideo oznacza, że ​​zgadzasz się, że nie będziesz jej używać do naruszania praw autorskich lub fałszerstwa
* Wszystkie znaki towarowe (w tym logo, nazwa, odznaki) są własnością ich odpowiednich właścicieli. Używane tutaj tylko do prowadzenia użytkowników.
* Ta aplikacja NIE jest programem YouTube Downloader. Nie możesz pobierać filmów z YouTube ze względu na zasady YouTube. Ta aplikacja jest zgodna z odpowiednim prawem Stanów Zjednoczonych.

Images

Download links

Download From Playstore

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *