Smart Data Transfer: Clone, Copy & Backup Phone

1.1.3

Aplikacja Phone Clone pomaga w bezproblemowym przesyłaniu danych ze starego telefonu na nowy telefon. Ta aplikacja do klonowania telefonu działa jako wydajny inteligentny przełącznik, który inteligentnie przesyła dane i udostępnia pliki bez utraty ważnych dokumentów, kontaktów lub plików. Ten inteligentny przełącznik działa również jako aplikacja do tworzenia kopii zapasowych i przywracania telefonu, która pomaga w inteligentnym transferze.
Download APK
0/5 No votes
Developer
Theta App Studios
Version
1.1.3
Updated
November 9, 2020
Requirements
4.4 and up
Size
7.8M
Get it on
Google Play

Report this app

Description

Aplikacja Phone Clone pomaga w bezproblemowym przesyłaniu danych ze starego telefonu na nowy telefon. Ta aplikacja do klonowania telefonu działa jako wydajny inteligentny przełącznik, który inteligentnie przesyła dane i udostępnia pliki bez utraty ważnych dokumentów, kontaktów lub plików. Ten inteligentny przełącznik działa również jako aplikacja do tworzenia kopii zapasowych i przywracania telefonu, która pomaga w inteligentnym transferze.

Smart Transfer Data umożliwia przesyłanie danych lub udostępnianie plików, takich jak kontakty, wiadomości, zdjęcia, muzyka, pliki audio i wiele innych. Udostępnianie plików lub przesyłanie danych nigdy nie było tak łatwe, ale nasza inteligentna aplikacja do przełączania sprawiła, że ​​jest to bardzo wygodne dla naszych użytkowników i pozwala im szybko udostępniać pliki. Ta aplikacja do klonowania telefonu wykonuje inteligentny przełącznik, który jest bezpłatny, superszybki, bezpieczny i pewny. Ta aplikacja do klonowania telefonu umożliwia przesyłanie i eksportowanie pełnych danych do dowolnego nowego telefonu. Aplikacja Smart Switch wykorzystuje połączenie Wi-Fi lub Bluetooth do przesyłania danych lub udostępniania plików ze starego urządzenia na inne. Użytkownik ma pełną swobodę wyboru dowolnego pliku i inteligentnego przesyłania danych wybranych plików, wiadomości, zdjęć, kontaktów lub dokumentów.

Większość ludzi musi raz w życiu przeżyć tę sytuację związaną z transferem danych. Dzięki zrozumieniu potrzeby inteligentnego przełącznika lub aplikacji do klonowania jest bardzo wysoka wśród osób w każdym wieku. Ci, którzy lubią tak często zmieniać swoje telefony, ta aplikacja do przesyłania danych lub klonowania telefonu jest specjalnie dla nich. Transfer telefonu bez takiego inteligentnego przełącznika lub szybkiego klonu jest bardzo trudnym i czasochłonnym procesem przesyłania danych. Ale ten szybki inteligentny przełącznik klonowania sprawił, że jest to super łatwe i szybkie niż jakakolwiek inna aplikacja do przesyłania lub tworzenia kopii zapasowych i przywracania danych. Ta aplikacja do klonowania telefonu działa również jako kopia zapasowa i przywracanie telefonu, które utworzy kopię zapasową wszystkich danych i przywróci je do nowego telefonu.

Funkcje „Smart Data Transfer: Clone, Copy & Backup Phone”

– Inteligentny przełącznik to szybki klon, który pomaga w tworzeniu kopii zapasowych i przywracaniu.
– Szybki klon pomaga przesyłać dane między dwoma telefonami.
– Klon telefonu inteligentnego transferu czyści pamięć podręczną.
– Aplikacja do szybkiego klonowania pomaga w tworzeniu kopii zapasowych i przywracaniu dzienników połączeń i wiadomości.
– Ta inteligentna aplikacja do przełączania umożliwia szybkie przesyłanie danych i udostępnianie plików.
– Inteligentny przełącznik to aplikacja do klonowania telefonu, która jest w pełni bezpieczna.
– Inteligentny przełącznik to aplikacja do przesyłania danych z łatwym w obsłudze interfejsem.

Transfer danych to absolutny problem dla każdego użytkownika, który chce przenieść dane z Androida na Androida lub przenieść dane ze starego na nowy telefon. Ale już nie, ponieważ możesz po prostu pobrać aplikację inteligentnego przełącznika, która sprawia, że ​​wszystko jest bardzo łatwe i przesyła dane z Androida na Androida bez żadnych kłopotów. Nasza aplikacja do klonowania telefonu wykorzystuje najnowsze właściwości Androida do inteligentnego przesyłania danych lub udostępniania plików z niezrównaną szybkością, bezpieczeństwem i niezawodnością. Dzięki tym inteligentnym danym transferowym można stracić niepotrzebne rzeczy ze starego telefonu i udostępniać pliki, które są potrzebne w nowym telefonie z Androidem.

Pobierz „Inteligentny transfer danych: klonuj, kopiuj i twórz kopie zapasowe telefonu” i bezproblemowo przesyłaj dane z Androida na Androida.

Images

Download links

Download From Playstore

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *