New Messenger – Text & Video Chat For Free

1.0

Messenger jest tutaj dla tych, którzy chcą mieć wszystkie aplikacje komunikacyjne w jednym miejscu. Messenger dla Androida pomoże Ci otworzyć ulubione aplikacje komunikatorów z dowolnego ekranu na urządzeniu tylko jednym dotknięciem, np. Komunikator, komunikator WhatsApp, czatujemy, rozmowa Kakao, Viber, icq, komunikator tango, telegram, komunikator liniowy, kik, slack, czat, wędrówka i wiele więcej. Stworzyliśmy ten przydatny program uruchamiający komunikator, aby im pomóc ...
Download APK
0/5 No votes
Developer
Appbite Collections
Version
1.0
Updated
October 24, 2020
Requirements
4.4 and up
Size
69M
Get it on
Google Play

Report this app

Description

Nowy komunikator – czat tekstowy i wideo za darmo

Messenger jest tutaj dla tych, którzy chcą mieć wszystkie aplikacje komunikacyjne w jednym miejscu. Messenger dla Androida pomoże Ci otworzyć ulubione aplikacje komunikatorów z dowolnego ekranu na urządzeniu tylko jednym dotknięciem, np. Komunikator, komunikator WhatsApp, czatujemy, rozmowa Kakao, Viber, icq, komunikator tango, telegram, komunikator liniowy, kik, slack, czat, wędrówka i wiele więcej. Stworzyliśmy ten przydatny program uruchamiający komunikator, aby im pomóc …

Aplikacja Messenger to połączenie wszystkich aplikacji sieci społecznościowych, takich jak Twitter, Viber, komunikator WhatsApp i wiele innych, które zapewniają dostęp do świata za pośrednictwem komunikatora.

Umożliwia użytkownikom smartfonów dostęp do wielu kont w sieciach społecznościowych z jednej aplikacji mobilnej.

Nasza aplikacja społecznościowa Live Messenger umożliwia otwieranie wszystkich komunikatorów i aplikacji społecznościowych bez ich instalowania i bez zużycia danych mobilnych.

Aplikacja komunikatora pomoże wszystkim użytkownikom otworzyć z dowolnego ekranu popularne komunikatory, wiadomości, aplikacje do rozmów wideo, klientów tekstowych i smsowych, aplikacje do czatu, aplikacje e-mail i inne popularne wiadomości tekstowe. Pobierz bardzo szybko !!!

po co instalować indywidualne aplikacje dla każdej sieci społecznościowej, aby bezpłatnie rozmawiać i komunikować się, skoro można ich wszystkich używać tylko w jednej aplikacji New Messenger, czyli aplikacji sieci społecznościowych.

Messenger to prosta i BEZPŁATNA aplikacja do przesyłania wiadomości. Możesz łączyć się z ludźmi na całym świecie, wysyłać SMS-y, MMS-y lub bezpłatne wiadomości (w zależności od szybkości transmisji danych) z jednej aplikacji. Powiedz to za pomocą wiadomości wideo i głosowych, podziel się swoimi chwilami. Uzyskaj dostęp do świata czatu i komunikacji dzięki szybkiej i bezpiecznej aplikacji do przesyłania wiadomości.

Wysyłaj wiadomości tekstowe, wiadomości głosowe, wiadomości wideo lub rozmowy wideo ze wszystkimi znajomymi i rodziną w łatwy, szybki i bezpieczny sposób.

Skontaktuj się z ludźmi bezpośrednio z jednego komunikatora, bezpłatnie.

Messenger jest dostępny na telefony i tablety z Androidem.

– Wysyłaj wiadomości do wszystkich jednym kliknięciem
– Pozostań w kontakcie ze znajomymi i rodziną
– Udostępniaj zdjęcia i filmy z zabawnymi efektami
– Twórz wiadomości głosowe i wideo za darmo
– Przełącz na tryb ciemny
– Szybko
wysyłaj i odbieraj darmowe wiadomości lub SMS-y – Korzystaj z komunikatora i rywalizuj ze znajomymi, tablica wyników
– Wyraź lepsze emocje dzięki niesamowitym naklejkom dźwiękowym
– Wiadomości wideo i głosowe

Gdzie znajdziesz aplikacje społecznościowe w jednym interfejsie Do wszystkich aplikacji społecznościowych.

Dzięki…

Images

Download links

Download From Playstore

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *