Learn English – Conversation Practice

1.1.0

English Conversation Practice (nauka przez mówienie po angielsku) to najlepsza aplikacja do nauki angielskiego, która pomaga mówić po angielsku pewnie i płynnie. Ta aplikacja została opracowana, aby pomóc Ci w nauce i zdaniu egzaminów, takich jak IELTS, TOEFL® i New TOEIC®, ...
Download APK
0/5 No votes
Developer
ivoca.io
Version
1.1.0
Updated
November 18, 2020
Requirements
5.0 and up
Size
38M
Get it on
Google Play

Report this app

Description

English Conversation Practice (nauka przez mówienie po angielsku) to najlepsza aplikacja do nauki angielskiego, która pomaga mówić po angielsku pewnie i płynnie. Ta aplikacja została opracowana, aby pomóc Ci w nauce i zdaniu egzaminów, takich jak IELTS, TOEFL® i New TOEIC®, …

English Conversation Practice to najlepsza aplikacja, która zapewnia tak wiele znanych zwrotów, takich jak ogromne zbiory (+9999 zdań / wyrażeń) konwersacji w języku angielskim z różnymi kategoriami i odpowiednimi tematami.

Nie musisz się bardzo starać, aby zostać native speakerem. Jest na to łatwy sposób: najpierw posłuchaj i powtórz; po drugie, zrób nagranie swojej wypowiedzi, aby porównać je z głośnikami aplikacji, a następnie powtórz powyższe kroki w kółko. Pamiętaj, aby śledzić swoje postępy w nauce za pomocą obsługiwanych narzędzi aplikacji. Różnice zobaczysz nawet po kilku dniach.
To rozwiązanie zapewnia skuteczną metodę szybkiego korygowania siebie. Praktyka dzień po dniu z odpowiednimi planami nauki pomoże po cichu poprawić swoje umiejętności językowe. Język nie ma granic !.

Cechy:
+ Słuchaj rozmów: odtwarzaj całą rozmowę jeden po drugim, głosem męskim i żeńskim. Odtwarzaj ponownie, aby słuchać tyle, ile chcesz.
+ Mówienie i nagrywanie: słuchaj i powtarzaj za native speakerem, a następnie rozpocznij nagrywanie i powtórz swoją wypowiedź później.
+ Praktyka i trening: istnieje kilka mini-gier, które pomogą ci zapamiętać to, czego się nauczyłeś. Tylko dla zabawy.

I oczywiście, bez względu na to, ile mamy, nie jest to równe faktycznemu doświadczeniu. Aplikacja jest całkowicie darmowa, możesz ją pobrać i wypróbować już teraz. Ponosimy wyłączną odpowiedzialność, jeśli jesteś uzależniony od nauki słownictwa z tej aplikacji.

Jeśli podoba Ci się ta aplikacja, pomóż innym ją znaleźć! Przedstaw tę aplikację wszystkim w pobliżu.

Cieszymy się również z twoich komentarzy.

What's new

- Dodaj naukę wymowy angielskiej
- Optymalizuj naukę
- Naprawiono kilka zgłoszonych błędów

Images

Download links

Download From Playstore

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *