Auto Clicker – Automatic Tapper, Easy & QuickTouch

1.1

Auto Clicker - Automatic Tapper, Easy & QuickTouchto najlepsza aplikacja do automatycznego klikania dla użytkowników. Ta aplikacja jest specjalnie zaprojektowana do gier użytkowników, zgodnie z ich wymaganiami. Z pomocą tej aplikacji, jeśli użytkownicy muszą pracować z ciągłym opóźnieniem i spontanicznym codziennym życiem. W tej aplikacji dostępne jest narzędzie o nazwie auto clicker, które zawiera kliknięcia, przeciągnięcia po krzywej i gesty szczypania itp. Pływający panel sterowania połączy dowolny punkt kliknięcia z ekranem. Użytkownicy mogą tworzyć skrypty kliknięć za pomocą ustawień dotknięcia, takich jak czas opóźnienia (ms), liczba powtórzeń (razy), czas trwania (ms) i ochrona przed wykrywaniem (wł. / Wył.) Itp. Użytkownicy mogą tworzyć własne ustawienia przesuwania, takie jak czas opóźnienia , liczbę powtórzeń (razy), czas trwania (minimum 690 ms) i antywykrywanie itp. Mogą tworzyć niestandardowe ustawienia szczypania, takie jak czas opóźnienia (ms), liczba powtórzeń (razy),
Download APK
0/5 No votes
Updated
November 21, 2020
Requirements
7.0 and up
Size
13M
Get it on
Google Play

Report this app

Description

Auto Clicker – Automatic Tapper, Easy & QuickTouchto najlepsza aplikacja do automatycznego klikania dla użytkowników. Ta aplikacja jest specjalnie zaprojektowana do gier użytkowników, zgodnie z ich wymaganiami. Z pomocą tej aplikacji, jeśli użytkownicy muszą pracować z ciągłym opóźnieniem i spontanicznym codziennym życiem. W tej aplikacji dostępne jest narzędzie o nazwie auto clicker, które zawiera kliknięcia, przeciągnięcia po krzywej i gesty szczypania itp. Pływający panel sterowania połączy dowolny punkt kliknięcia z ekranem. Użytkownicy mogą tworzyć skrypty kliknięć za pomocą ustawień dotknięcia, takich jak czas opóźnienia (ms), liczba powtórzeń (razy), czas trwania (ms) i ochrona przed wykrywaniem (wł. / Wył.) Itp. Użytkownicy mogą tworzyć własne ustawienia przesuwania, takie jak czas opóźnienia , liczbę powtórzeń (razy), czas trwania (minimum 690 ms) i antywykrywanie itp. Mogą tworzyć niestandardowe ustawienia szczypania, takie jak czas opóźnienia (ms), liczba powtórzeń (razy),

Funkcje Auto Clicker – Automatic Tapper, Easy & QuickTouch
# Przyjazny dla użytkownika interfejs.
# Użytkownicy mogą z łatwością nagrywać gesty
# Mogą tworzyć kreatywne przeciągnięcia krzywą i ruchy w powiększeniu dwoma palcami
# Ustawiać parametry kliknięć osobno, takie jak opóźnienie, czas trwania dotknięcia i liczbę powtórzeń.
# Mogą zapisywać i ładować skrypt dla tej aplikacji.
# Użytkownicy mogą ustawić zegar odliczający dla tej aplikacji.

Auto Clicker – Automatic Tapper, Easy & QuickTouchto prosta i zrozumiała aplikacja, która może ułatwić użytkownikom pracę. Z pomocą tej aplikacji, jeśli użytkownicy muszą pracować z ciągłym opóźnieniem i spontanicznym codziennym życiem. Najpierw w tej aplikacji użytkownicy muszą włączyć przycisk asystenta (wł. / Wył.), Aby wykonywać moduły, to kliknięcia, przeciągnięcia po krzywej i gesty szczypania. Przed wykonaniem wszystkich tych czynności użytkownicy muszą kliknąć opcję Uruchom usługę, aby uruchomić tę aplikację.Użytkownicy mogą utworzyć skrypt kliknięcia dotknięcia za pomocą ustawień, takich jak czas opóźnienia (ms), liczba powtórzeń (razy), czas trwania (ms) i wykrywanie (wł. / wył.), itp. Korzystając z modułu zaczepu, użytkownicy mogą ustawić czas stuknięcia w zakresie od 10 do 60000 ms w ustawieniach aplikacji. Użytkownicy mogą korzystać z tej aplikacji na swoich smartfonach z systemem Android i komputerach stacjonarnych lub laptopach za pośrednictwem emulatora Androida.

Użytkownicy mogą tworzyć własne ustawienia przesuwania, takie jak czas opóźnienia, liczba powtórzeń (razy), czas trwania (minimum 690 ms), ochrona przed wykrywaniem itp. W tej aplikacji dostępna jest funkcja o nazwie moduł przesuwania, dzięki której można ustawić czas przesuwania w górę do 300-60000 ms poprzez ustawienia aplikacji.

W tej aplikacji Auto Clicker – Automatic Tapper, Easy & QuickTouch Mogą tworzyć niestandardowe ustawienia szczypania, takie jak czas opóźnienia (ms), liczba powtórzeń (razy), czas trwania (ms) i ochrona przed wykrywaniem (wł. / Wył.) Itp. Użytkownicy mogą ustawić czas szczypania od 300 do 60000 ms poprzez ustawienia aplikacji. Użytkownicy mogą zapisać konfigurację bieżącej akcji i mogą nadać swoją zmianę nazwy pod nazwą konfiguracji. Mogą usunąć aktualnie wykonywaną przez siebie akcję. Użytkownicy mogą wyłączyć aktualnie wykonywane przez siebie czynności.

Za pomocą ustawień aplikacji użytkownicy mogą interwał działania (10 – 100000000 ms), cykl akcji (min 1 ms), opóźnienie pętli cykli (ms), licznik czasu, przycisk zatrzymania i funkcję zapobiegania wykrywaniu (losowy interwał i promień pozycji) itp. , Potrafią przetłumaczyć język na 16 różnych języków. Ta aplikacja jest specjalnie zaprojektowana do gier użytkowników, zgodnie z ich wymaganiami. Możesz udostępnić tę aplikację każdemu, kto korzysta z różnych sieci społecznościowych. Pobierz tę aplikację i udostępnij ją znajomym i członkom rodziny.

Pobierz więc tę prostą i niesamowitą aplikację Auto Clicker – Automatic Tapper, Easy & QuickTouch na Androida i wykonuj czynności, takie jak kliknięcia, przeciągnięcia po krzywej i gesty szczypania. Nie zapomnij ocenić nas i przekazać nam najlepsze sugestie.

Images

Download links

Download From Playstore

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *